АФНУ
22
Года опыта
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
3101
Последний визит на сайт
сегодня
Керівник агенції нерухомості “Пріоритет”
Працюю у сфері нерухомості з 2004 року.
Забезпечую повний супровід клієнта — від підбору об'єкта до підписання угоди у нотаріуса. Співпрацюю виключно з перевіреними власниками та офіційними документами.
Основні послуги:
Продаж і купівля квартир, будинків, земельних ділянок
Комерційна нерухомість
Оренда житлових і комерційних приміщень
Консультації з питань купівлі, продажу, оренди
Працюю відкрито, відповідально і з урахуванням інтересів кожного клієнта. Гарантую безпеку угоди, прозорі умови та комфорт на всіх етапах співпраці.
Звертайтесь — знайду оптимальне рішення саме для вас.

Продажа коммерческой недвижимости (1)

  • Пріоритет
    34 500 $
    1 500 $/м²

    Александрийский бульв. (50-летия Победы), 35б

    многофункциональное помещение
    23 м²
    2022 год постройки
    сегодня
    Київська область, м. Біла Церква. Пропоную на продаж нежитлове приміщення в новобудові. Центр міста, бульвар Олександрійський. Будинок 2022 року. Комунікації: вода, каналізація, електрика. Опалення індивідуальне, електричне. Розташоване на першому поверсі багатоповерхового будинку. Загальна площа - 23 м², висота стелі - 3 м. Окремий вхід з фасаду, додатковий вихід у провулок. Стіни поштукатурені, підлога зі стяжкою. Зал - 14,3 м², санвузол -1.7 м2 та підсобне приміщення - 7 м². Паркомісця навпроти приміщення. Підходить для салону краси, офісу або магазину. Вартість приміщення 34500$. Запрошую на перегляд Агентство нерухомості «Пріоритет» #Комерційнанерухомість_БЦ
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.